WordPress SEO

SeoPrix olarak WordPress kullanıyor ve öneriyoruz. WordPress ile basit bir blog, kurumsal web sitesi ve hatta karmaşık yapıda; onbinlerce kullanıcıya hizmet veren web siteleri oluşturabilirsiniz.

WordPress tabanlı web sitenizin arama sonuçlarında başarıya ulaşması için optimizasyonu bir bütün olarak düşünmek; site içi ve site dışı değerlendirip, uzun vadeli bir eylem planı oluşturmak gereklidir.

HTML, CSS ve PHP konularında uzman olan ekibimizle oluşturduğumuz uyumlu işbirliği sayesinde WordPress tabanlı web sitelerinin gereksinimlerine en uygun SEO planını oluşturabilecek kabiliyetteyiz.

WordPress SEO hizmetimizi şeffaflık içinde veriyor, müşterilerimizin yaptığımız tüm iyileştirmelere vakıf olmalarını, gerektiğinde kendilerinin müdahale etmelerine olanak sağlayacak dokümantasyon işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Talep etmeniz halinde WordPress arama motoru optimizasyon hizmetimizi müşterimizin gözetiminde de sunabiliyoruz.

Neler vaat ediyoruz

  • WordPress tabanlı web sitenizin URL yapısını SEO uyumlu hale getirmeyi.
  • WordPress tabanlı web sitenizin yazı, sayfa ve resim hiyerarşisini arama motoru uyumlu hale getirmeyi.
  • WordPress web sitenizin CSS ve Javascript dosyalarını optimize etmeyi.
  • Sitenizin yükleme zamanını kısaltmak için gerekli tüm bileşenlerin kurulum ve konfigürasyon işlemlerini yapmayı.
  • Bantgenişliğini verimli kullanabilmeniz ve ziyaretçilerin bekleme sürelerini kısaltmak için HTML, CSS, Javascript dosyalarının minify edilmesi, gerekli görüldüğünde CSS dosyalarının birleştirilmesi ve resim dosyalarının kalite kayıpsız bir şekilde sıkıştırılması işlemlerini yapmayı.
  • Tüm bunları yaparken tamamen yönergelere uygun, yasal yöntemler kullanmayı taahhüt ediyoruz.

Farkımız

İşimiz eklenti kurmak değil

WordPress tabanlı sitenize eklenti kurup adını “WordPress seo hizmeti” koymuyoruz. Eklenti kurmak işimizin çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Sitenizi derinlemesine analiz ediyoruz.

Fiziksel iyileştirmeler

Web sitenizi barındıran sunucuyu inceliyoruz. Sunucu üzerinde gerekli iyileştirmeleri yapıyor, müdahale edilmeye izin vermeyen kapalı bir yapıdaysa ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü buluyoruz.

Şeffaf yöntemler kullanıyoruz

WordPress sitenize yapılan tüm değişiklikleri size bildiriyoruz. İyileştirmeleri talep etmeniz halinde birlikte gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız işleri takip ediyoruz

Muhtemel WordPress güncellemeleri sonucunda oluşabilecek hatalar konusunda müşterilerimizi bilgilendiriyor, gerekli iyileştirmeleri sağlıyoruz.