Sosyal Medya müşterileriniz ile doğrudan etkileşime girmenizi sağlar. Sosyal platformlar üzerinden görüş alışverişleri, son trendlerin belirlenmesi ve geri bildirimlerin anında alınması mümkün olmaktadır. Sosyal ağları, internet kullanıcılarının toplandıkları büyük bir alan olarak düşünecek olursak, onları istenilen sitelere çekebilmek için ideal bir ortam oldukları sonucunu çıkarabiliriz.

Genellikle kullanıcı mesajları sadece yazılı metin değil, aynı zamanda bağlantıları da içerir. İçerik, sosyal butonlar vasıtasıyla gruplara ve topluluklara gönderilir.

Sosyal ağların sunduğu avantajlardan biri de toplum içinde olumlu bir algı yaratmasıdır. Bu bağlamda, bir marka önemli ağlarda ne kadar iyi temsil edilirse, markanın saygınlığı ve güvenirliğini doğru orantıda etkilenir.

Sosyal medya bugün sizin için bir anlam ifade etmiyor olabilir. Ancak bu kanalları bugünden kontrol ediyor olmanız, firmanız hakkında ileride yaşanabilecek müşteri memnuniyetsizliği ve diğer olumsuz geri bildirimlerin kontrolünüz dışında yayılmasını engelleyecek, bu tarz bildirimlere cevap vererek itibarınızı düzeltme imkanı sunacaktır.

sosyal medya marka entegrasyonu

Sosyal Medya Marka Entegrasyonu

Web sitenizin sosyal paylaşımlara uygun hale getirilmesi ve sosyal medya kanallarının oluşturulması hizmetleri.

sosyal medya içerik

Sosyal Medya İçerik ve Kampanya Yönetimi

Sosyal medyada paylaşacağınız tanıtıcı ve bilgilendirici içeriklerin hazırlanması, ilgi çekici ve takipçi arttıran kampanyaların oluşturulması hizmetleri.

facebook sayfa uygulamaları

Facebook Sayfa Uygulama Geliştirme

Facebook fan sayfanızda takipçi sayınızı artırmaya yönelik, yalnızca üye olanların ulaşabileceği özel uygulamalar.

Sosyal medya ölçümleme

Sosyal Medya Ölçümleme ve Raporlama

Sosyal medyadan reyting ölçümü yapılabilir mi? Biz yapıyoruz.