SeoPrix kim & neler yapıyor

SeoPrix profesyonel ekip üyelerinden oluşan, arama motoru optimizasyon şirketidir. SeoPrix müşterilerinin online varlıklarını arttırmak ve kar oranlarını yükseltmek için organik arama pazarlama kampanyaları geliştirir ve uygular.

Firmanızın sürdürülebilir online varlığının ne kadar güçlü ve hayati bir öneme sahip olduğunun bilincinde olan firmamız, geliştirdiği stratejilerle iş başarı yüzdenizi piyasaların üstüne taşır.

Yeni müşteriler kazanmak, oturduğunuz yerden iş bağlantıları kurmak ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi doğru tespit eden ve bu doğrultuda online yol haritanızı belirleyen SeoPrix ekibi, sürekli güncellediği bilgi birikimiyle sizlere hizmet etmeye hazırdır.

Diğer firmamız; WordPress konusunda danışmanlık, WordPress tabanlı web çözümleri ve WordPress site tasarımı hizmetleri sunan Eretek ile ilgili bilgi almak için lütfen sağ bölümde yer alan logo üzerine tıklayınız.

seoprix logo
Eretek logo

Misyonumuz

Hedefimiz; müşterilerimize iş hacimlerini arttıran etkin ve çekici dijital çözümler sunmak ve bunu yaparken teknik detayların onlardan çaldığı vakti geri kazandırmak, böylelikle kendi işlerine odaklanarak verimliliklerini arttırmalarına olanak sağlamaktır.

2017 yılı Hedeflerimiz

  • Google Analytics resmi iş ortağı olmak.

  • Referanslarımız arasına uluslararası, bilinen bir markayı katmak.

  • Sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek, yurtdışındaki meslektaşlarımızla görüş alışverişinde bulunmak için her yıl Amerika’da düzenlenen konferanslardan en az birine katılmak.

İletişim Bilgileri

İstanbul Merkez:

Feneryolu Mahallesi Saldıray Sokak Fırat Apartmanı No 8 Daire 26 Kadıköy İstanbul

İstanbul Telefon:

+90 216 706 14 65

Turkcell Şirket Hattı:

+90 532 258 58 92

Bursa Şube:

Cumhuriyet Mahallesi Yasemin Park Sitesi K7 D2 Osmangazi Bursa

Bursa Telefon:

+90 224 341 58 87

Sosyal Bağlantılar:

Uzmanlık Alanlarımız ve Hizmetlerimiz

1996 yılından beri internet mecralarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birlikte çalıştığımız çekirdek ekip içinde yurt dışı deneyimi olan arkadaşlar da var. Ana dilimiz gibi İngilizce, Fransızca, Almanca ve İskandinav dilleri biliyoruz. En önemlisi Türkçe’yi hepsinden daha iyi kullanıyoruz. Firmanıza çok şey katacağımızdan şüpheniz olmasın.

Yıllara göre deneyimlerimiz

Web tasarımı – 16 yıl
Programcılık – 16 yıl
Dijital Pazarlama & PR – 12 yıl
Danışmanlık – 10 yıl
Arama Motoru Optimizasyonu – 9 yıl

Web Tasarımı

Kurumlara, markalara ve ürünlere özel tasarımlar yapıyoruz.

İçerik Üretimi

Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İskandinav dillerinde, edebiyat ve dil bilgisi kurallarına uygun özgün djital içerikler yazıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web sitenizi tasarladık, içeriğini de oluşturduk. Bu aşamalardan sonra hedef kitlenizin size ulaşmasını sağlıyoruz.

Dijital Pazarlama

Internet üzerinde çeşitli elektronik pazarlama kampanyaları düzenliyor, ürün ve hizmetlerinizi alıcılarla buluşturuyoruz.

Danışmanlık

Dijital dünyada yol haritanızı oturup sizinle birlikte belirliyor, atılması gereken adımlar konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Eğitim

Personelinizin eğitim almasını, böylece yukarıda sıraladığımız hizmetleri kendi bünyenizde çözmenize yardımcı oluyoruz.