SEO SorularıKategori: Arama Motoru OptimizasyonuÖzgün Makaleler Hit almıyor
Mehmet Göktaş soruyu 10 ay önce sordu

Selamun aleyküm hayırlı günler. Responsive uyumlu teması bulunan, özgün yazılar bulunan toplam da 57 adet. seo eklentisi kurulmuş olan, görseller dahi özgün olan web siteme günlük bir hit bile gelmemektedir. Lütfen yardımcı olur musunuz? 

4 Cevap
Çağatay Belgen Firma Yetkilisi soruyu 10 ay önce yanıtladı

Hoş geldiniz. Lütfen site adresinizi info@seoprix.com adresine iletin inceleyip burada nedir sıkıntısı paylaşalım.

Çağatay Belgen Firma Yetkilisi soruyu 10 ay önce yanıtladı

web sitenizin teknik olarak bir sıkıntısı bulunmuyor. hit almamanızın başlıca sebebi aynı içeriği yazan (atıyorum) 10001nci site olmanız.
örneğin zeytinyağlı fasulye tarifi binlerce kez yazılmış. siz bu konuda arama yapsanız ilk 5 sonuçtan birine tıklarsınız, gidip de 4ncü sayfadaki sonuçlara tıklamazsınız. Hit almamanızın nedeni bu kadar basit.
internet artık sitenizde bulunan tipte içeriğe doydu. Bu saatten sonra bence enerjinizi daha spesifik konularda bilgi veren bir web sitesi oluşturmak için harcayın.
Kolay gelsin.

Mehmet Göktaş soruyu 10 ay önce yanıtladı

Anladım. Teşekkür ederim. Yani ben bambaşka bir tema yaptırsam veya alsam da sonuç değişmez öyle değil mi ?

Çağatay Belgen Firma Yetkilisi soruyu 10 ay önce yanıtladı

Benim amatörce uğraştığım Outdoor Haber sitesini inceleyin. Yüksek hit almak için değil; yapmaktan zevk aldığım konular hakkında yazdığım bir site. Siz de hangi konulardan hoşlanıyorsanız bunlardan birini belirleyin, bildiğiniz konu hakkında yazmaya başlayın.
Sitenize “arkadaşlık sitesi” başlığı atıp yemek tarifi, irc chat, tırnak batması neden olur gibi birbiri ile alakasız içeriklerle doldurmanın bir faydası olmayacaktır.