Off-Site (Site-dışı) Link İnşası

link inşaası

Link inşası, arama motoru optimizasyonun önemli bir parçasıdır. Off- page optimizasyonunun, bir web sitesinin arama sonuçlarında görünürlüğü ve sıralanması üzerinde etkisi büyüktür. Diğer web sitelerinden siteye verilen linkler, bir diğer deyişle önerilen linkler sitenizin başarılı konumlandırılması için önemli bir faktördür. SeoPrix olarak, yılların deneyiminin ve SEO teknik uzmanlığının yanında, aralıksız pazar izleme ve son arama motoru gelişmelerini sürekli takip ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu bağlamda, sürdürülebilirlik, şeffaflık ve uluslararası çeşitlilik gibi konular bizim için önem arz etmekte ve çalışmalarımız için temel oluşturmaktadır.

Kullandığımız Doğal Yöntemlerden Bazıları

Sahibi olduğumuz online mecralarda makale paylaşımı

Kendi bünyemizde oluşturup işlettiğimiz dağcılık, dalış, bisiklet gibi Outdoor magazinlerinde, spor, sağlık, hamilelik benzeri konuların işlendiği portallarde, tekstil, metal, endüstriyel mecralarda bilgilendirici konular yazdığımız blog benzeri sitelerde ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirici makaleler yazıyoruz.

Site içi ve site dışı bloglar

Site içi “şirket blogu” ve site dışı bloglar kurup içlerini kaliteli, doygun içeriklerle dolduruyoruz.

İçerik üretimi

Ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek makale, ödüllü yarışma ve benzer içeriklerle organik link paylaşımının teşvik edilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışıyoruz.

Google Sıralama Algoritması Bileşenleri

google sıralama algoritması chart pie

Link İnşası Usül ve Teknikleri

Çalışmalarımızın merkez noktası tüm eylemlerimizin sürdürülebilir olmasıdır. SEO alanında kısa süreli hızlı sonuç veren çözümler vaat edilmesine rağmen, bu vaatler uzun vadede müşteri için bir dezavantaja dönüşebilme eğilimindedir. SEOPRİX, müşterilerini rakipleri karşısında yükseltecek uzun vadeli avantajlar ile buluşturmayı amaçlar.

Şeffaflık müşterilerimiz ile ilişkimizde önemli bir rol oynar. Yaptığımız detaylı raporlamalar, kritik göstergelerin izlenebilmesi ve sonuçların işin yapılış aşamasında veya herhangi bir zamanda denetlenebilir oluşu, müşterilerimize neye yatırım yaptıklarını bilme, yatırımın sonucunu gözlemleme ve süreç içinde yaptığımız işi değerlendirebilme güveni sunar.

Link oluştururken yalnızca doğal yöntemler kullanıyoruz. Spam web siteleri, kalitesiz blog ve forumlardan alınan bağlantılar kesinlikle kullanmıyoruz.

Müşterilerimiz ile birlikte onların ihtiyaçlarınıza uygun bir link stratejisi uygulamak ve web sitenizin arama motorlarında ilgili anahtar kelimeler için bulunur olmasını sağlamak SeoPrix’nin benimsediği şu ilkeyle mümkün olur. “Hedef; doğal görümlü linkler değil, doğal linkler oluşturmaktır.”