Online İtibar

itibar

Bir firmanın, markanın veya ürünün toplum üzerinde yarattığı algının çok büyük bir öneminin olmasının yanı sıra, firmanın iş hacmine de doğrudan etkisi vardır.

Yeni internet çağında, insanlar interneti yalnızca bilgi edinmek için değil, aynı zamanda fikirlerini ifade edebilecekleri bir platform olarak da kullanıyorlar. İnsanlar sosyal medya mecralarında, derecelendirme platformlarında, blog ve forumlarda diğer kullanıcılarla fikir alışverişi yapabiliyor ve özgürce düşüncelerini paylaşabiliyorlar.

Fikir ve yorumlara maruz kalan firma veya kişi eğer hakkındaki haksız suçlamayı derhal düzeltmezse, bu olumsuz intiba internet ağında hızla yayılıyor.

Bu olumsuz içerikler arama motorlarında ne kadar yüksek sıralarda görünürse, müşterilerin, iş ortaklarının ve yatırımcıların üzerinde de olumsuz etki bırakacaktır. Bir ürün veya bir şirket hakkında bilgi arayan müşteri, bu olumsuz içeriklerle karşılaştıklarında içeriğin doğruluğunu ve yanlışlığını teyit edemeyecekleri için olumsuz içeriğe inanmak zorunda kalacaklardır.

Yapılan yanlış yorumların internet ortamından ayıklanması çok zor olduğundan firmaya uzun vadede onarılması zaman alan hasarlar verecektir. SeoPrix özel online itibar yöntemleriyle size dijital itibarınızı koruma tedbirleri sunmaktadır.

Online İtibar Yönetimi

Internet üzerindeki yanlış bilgiler ve içeriklerin kişisel, profesyonel veya şirket itibarınıza zarar verdiğini mi düşünüyorsunuz?  Ya da kendinizi veya firmanızı rakipleriniz karşısında olumlu yönden yeniden yapılandırmak mı istiyorsunuz?

Biz internet üzerinde itibar kazanmanıza ve güçlenmenize yardımcı oluyoruz! Şirketiniz ile yapacağımız sıkı bir istişare ve ittifak ile, SeoPrix internet üzerinde görünümünüzü iyileştirmek için bir dizi önlem alacak ve tüm uygulama sürecinde size yardımcı olacaktır.

İtibar Yönetimi Kapsamı

online itibar yönetimi

Internet İtibar İzleme Servisi

SeoPrix işinizin online itibarını izlemek için vardır. İşlevsel görüntüleme araçları ve bizim tarafımızdan geliştirilen araçlar sayesinde size itibarınızı 24 saat denetleme ve koruma şansı sunuyoruz. Bu denetlemenin firmanızın itibarını olumsuz etkileyecek bir durumla karşılaşıldığında anında karşılık verebilme, firmanın imajını lekeleyebilecek herhangi bir duruma direk müdahale edebilme ve olumluya çevirebilme imkânı verdiğini unutmamalısınız. Denetleme süreci siz ve hedef kitleniz arasında ki iletişimi teşvik edecek ve canlandıracaktır. Eğer müşterileriniz ve hedef kitleniz ile sürekli temas içinde kalmak istiyorsanız web portalı ya da sosyal platformdaki derecelendirme ilgili yeni gelişmeler hakkında ilk bilgilenen siz olun!

SeoPrix size online itibarınızla ilgili olarak düzenli raporlar tedarik edebilmek, önemli olan tüm kanalları tanımlamak için sizinle birlikte çalışmaya hazırdır.