Arama Motoru Optimizasyonu

SeoPrix müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlanmış SEO çözümleri sunar. Arama motoru optimizasyonu  kavramını bütünsel  bir yaklaşımla ele alarak,hizmetlerimizi müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda belirliyoruz. Amacımız SEO’yu firmaların klasik satış-pazarlama kanallarına entegre etmektir.

SEO’da başarıya ulaşmak için optimizasyonu bir bütün olarak düşünmek; site içi ve site dışı bileşenleri göz önüne almak, bu bağlamda uzun vadeli bir eylem planı oluşturmak gereklidir.

Yazılım, tasarım, edebiyat ve sosyoloji konularında uzman olan ekibimizle oluşturduğumuz uyumlu işbirliği sayesinde müşterilerimizin istek ve gereksinimlerine en uygun SEO planını oluşturabilecek kabiliyetteyiz.

Neler vaat ediyoruz

 • Kelime arama sonuçlarında web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı,
 • Web sitenizde yer alan görselleri,görsel arama sonuçlarında  en üst sıralarda çıkarmayı,
 • Adresinizi, harita arama sonuçlarında  en üst sıralarda çıkarmayı,
 • Ziyaretçilerinize kaliteli bir gezinti deneyimi ve doygun içerik sunmayı,
 • Tüm bunları yaparken tamamen yönergelere uygun, yasal yöntemler kullanmayı taahhüt ediyoruz.

Farkımız

Site içi optimizasyon SEO hizmetlerimizin omurgasını oluşturuyor.

Firmanızı hedef kelimelerde başarıya ulaştırırken en çok üzerinde durduğumuz konu site içi optimizasyondur. İşin kolayına kaçarak web sitenizi spam linkler kullanıp, geçici bir süre için üst sıralara taşımıyoruz.

Yalnızca yasal yöntemler kullanıyoruz

Sıralamalarda en üst sıralarda olmanız için sadece doğal yöntemler kullanıyoruz. Spam içerikler, rastgele kaynaklardan alınan bağlantılar kesinlikle kullanmıyoruz.

İşimizi takip ediyoruz

Arama motorlarının algoritmaları sürekli değişiyor, güncelleniyor. Sıralamaları devamlı takip ediyoruz.Sizinle devamlı iletişim halinde oluyoruz.

Google Analytics ve Google Adwords uzmanı Seo Danışmanımızı Google Partners sayfasından https://www.google.com/partners/#i_profile;idtf=116701668064773887163 teyit edebilirsiniz.

Ücretsiz SEO Danışmanlığı hizmetimizden faydalanın !

Web sitenizi çeşitli yazılımlar kullanarak inceliyor, ekibimizle gözden geçiriyor, kaçırdığınız fırsatları rapor halinde sunuyoruz !

SEO Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Süreç-odaklı bir yaklaşım sergilenirken, uzun vadeli ve sürdürülebilir büyümeye ve internet üzerinden satış kanalı olarak SEO entegrasyonu üzerine odaklanılmalıdır. Bu yaklaşımı temel alan SEOPRİX, arama motoru optimizasyonunu tüm yönleriyle inceler ve tüm alanlar için ve öncelikli eylemlerini ve hedeflerini belirler.

Uzun vadeli bir SEO stratejisi geliştirmek için SEOPRİX müşterilerini, doğal backlinkGoogle sayfa değerinin yükselmesi için bir sitenin kendi sitesinin ana sayfasında veya herhangi bir alt sayfasında başka bir siteye reklam bandı veya metin bağlantısı vermesi veya barındırması. yapılandırması konusunda aktif olarak destekler.

Dahası, SEOPRİX kendi mesleki önerilerinin uygulanmasında müşterilerine destek olarak daha fazla yardım sağlayabilir. Bu tür yardımlar arasında, optimize edilmiş metinler veya üst-kalite SEO araçları kullanımı ile uygulamaların düzenli olarak izlenmesi gibi seo danışmanlığı hizmetleri sayılabilir.

 SEOPRİX müşterilerinin hâlihazırdaki sitelerini inceler incelemez müşterilerinden gelen talepleri uygulamaya koyarak onlara hizmet vermeye, danışmanlık hizmetinin bir parçası olarak, herhangi bir problemle karşılaştığınızda veya sorunuz olduğunda önceden belirlenmiş bir zaman ve kotaya göre, size yardımcı olmaya hazırdır.

 • Trafik potansiyelinin belirlenmesi (anahtar kelime araştırma)

 • Mevcut sıralanma analizi ve diğer potansiyellerin belirlenmesi

 • Backlink profil analizi (Bağlantı denetimi)

 • Rakip analizi

 • Sayfa içi (On-Page) analizi (Teknik SEO)

 • Sayfa analizi (SEO içerik)

 • İçerik ve link pazarlama stratejilerinin oluşturma

 • SEO optimize edilmiş içerik oluşturma

 • Evrensel arama stratejilerine giriş eğitimi

 • Yerel SEO stratejisi kurulması

 • SEO uygulama danışmanlığı

Bize ulaşın !

Mesaj gönderformu temizle